• Ruku v ruce

  Na téma zdravého životního stylu toho bylo napsáno opravdu hodně. V případě, že si chceme zachovat vitalitu a udržet pevné zdraví, musíme také pečovat o tělo a pleť. Jaro zde bude co by dup a na naši tvář dopadnou první jarní paprsky slunce.

  péče

  Někdy stačí dát šanci přírodě, bylinkám a přírodním olejům. Také je na trhu spousta produktů, obsahujících bylinné extrakty. Zkuste třeba podkladové liftingové sérum a na vaší pleti to bude znát. Přírodní přípravky jsou šetrné a dají se najít i ty, co jsou vhodné pro lidi s alergickými projevy na jejich kůži. Pokud si myslíte, že na sérum máte ještě čas, zkuste přípravky jako je podkladová fluidní liftingová báze, nebo podkladová hydratační báze. Není nutné ji používat jenom pod make-up, je možné ji požít jako samotnou ochranu pokožky před smogem a prachem. Péče o pleť je důležitá.

  Spokojenost jde s pevným zdravím ruku v ruce. Doplňuje ji optimismus, dobrá nálada a smysl pro humor. Dohromady s duševní pohodou se vám pak bude dařit nejen v životě, ale i v partnerských a přátelských vztazích. Máte pocit, že se vás to netýká? Jste mladí a plní síly? Jste zdraví jako řípa? Nezapomínejte na důležitost prevence.

  Vsaďte na pravidelnost a také výdrž. Vytrvalost nese své ovoce. Dbejte na pitný režim, věnujte se pohybu, ale zejména vytrvejte ve všech změnách tak, aby měly trvalý účinek. Zkuste udělat tu změnu konečně jednou pro vždy. Prostě změňte svůj životní styl a žijte víc zdravě. Volte vyváženou stravu, jezte více ovoce i zeleniny a superpotravin.

  Mějte se rádi a pečujte o svou pleť stejně dobře jako o své zdraví. Zařaďte do každodenního programu pravidelnou péči o tělo a pleť. Výsledky se brzy dostaví. Zapomeňte alespoň na chvilku na stres a uvolněte se. Hýčkejte sebe i svou pleť.

  Důležitý je i kvalitní spánek a spánková hygiena. Čistá a chladnější místnost bez elektroniky. Pravidelný spánek i jeho délka udělají s vaším životem hotové divy. Zařaďte pravidelnou relaxaci i aktivní odpočinek, také sportujte.

  Častěji vyrážejte do přírody na procházky a místo u notebooku za pracovním stolem zkuste trávit část svého času i venku v přírodě. Čas prožitý na čerstvém vzduchu dokáže udělat opravdové divy. Kouzelné tajemství spokojeného a šťastného života je třeba okořenit zdravým životním stylem a uvidíte výsledky.

  Změňte svůj styl života krok po krůčku, budete se cítit lépe  ucítíte spoustu nové energie v přívalových vlnách. Nikdy není pozdě na změnu, začněte teď.

  Pavla Růžičková kontakt na www.Makeup4u.cz    info@makeup4u.cz

  facebook      twitter      blog    pinterest      flickr         instagram


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist