• Radical Face

  Ben Cooper

  Neboli pseudonym floridského písničkáře Bena Coopera. Toť Radical Face.

  Když jsem na tuto skupinu narazila, byl jeden z těch pochmurných dnů, pršelo a na mě přišla depka. Nebylo nic lepšího, než si na YouTube pustit song Mad World od písničkáře Garyho Julese. Melancholie se začala automaticky rozšiřovat, v tom mě zaujal obrázek ve sloupci plném videí – byla to píseň Always Gold.

  Na internetu se o Radical Face moc nedozvíte, pokud neovládáte znalost anglického jazyka, každopádně patří do indie folk rockového stylu. Ben Cooper působí jako Radical Face od roku 2000 a je současně členem skupiny Electric President.

  K největšímu boomu pro Radical Face došlo v roce 2007 při vydání písně Welcome Home. Ta byla složena pro seriál The Returned a použita pro společnost Nikon.

  Nejen příjemné texty a melodie jsou přednostmi Radical Face, ale maličkosti na designu alb či videí dodávají těmto písním své kouzlo. Dnes máme možnosti najít svůj styl hudby všude, stačí zapnout rádio nebo již zmiňované youtube, přesto jsme nasyceni především texty beze smyslu, sebemenší hloubky. Je příjemné si udělat změnu od věčného ,,duc duc‘‘.

  Tuto skupinu ráda přirovnám k The Fun, pohladí po duši a rozsvítí i deštivé dny.


   Zkuste sami


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist