• Kniha o těhotenství, porodu a dítěti – 5. vydání

  Na trh přichází již páté vydání knihy s názvem Kniha o těhotenství, porodu a dítěti.

  Třídílný soubor napsali doc. MUDr. Antonín Pařízek, CSc. a doc. MUDr, Tomáš Honzík, Ph.D., známí porodníci a odborníci na toto téma.

  Kniha sestává ze tří částí a každá z nich je přehledně koncipována do kapitol.

  První kniha je věnována těhotenství. Čtenář zde nalezne dostatek informací o plánovaném rodičovství, otěhotnění, péči o těhotnou ženu, průběhu těhotenství a hygieně a životosprávě těhotných. Díl je doprovázen mnoha kresbami a fotografiemi, vzorovým jídelníčkem či možnostmi vkusného oblečení pro těhotné.

  Druhá kniha se věnuje samotnému porodu a období krátce po něm. Provede nás postupně všemi jeho aspekty tohoto období – porodem, péčí o novorozence a kojence, šestinedělím, kojením a případným dalším užíváním antikoncepce. Kromě doprovodných a návodných fotografií zde nalezneme také spoustu tipů a rad, jak na bolest ve všech dobách porodních, polohování miminka či vhodné cvičení po porodu.    

  Třetí kniha se věnuje již dítěti, a to v mnoha rozličných bodech. Najdeme zde dostatek informací o růstu a vývoji dítěte, péči o dětský genitál, výživě, očkování, spánku a úzkostech kojenců a batolat či rozbor běžných kojeneckých neduhů. Nalezneme zde i informace o stomatologické problematice u dětí, jejich bolestech či projevech a následném diagnostikování autismu v dětském věku. Nechybí ani popis první pomoci dětem, ani rady, kdy už je nutné navštívit pediatra. I v tomto dílu je spousta fotografií, návodů a doprovodných tipů a triků, jak na drobné dětské neduhy.

  Celý třídílný set je nejnovější a dle čtenářů také nejlépe zpracovanou publikací na dané téma. Lidsky psané a popisované postupy tak mohou s touto knihou provázet ženu od prvního pozitivního těhotenského testu až do chvíle, kdy už s ní její dítě bude krásně komunikovat.

  Knihy by se neměli bát ani nastávající otcové. Naleznou zde odpovědi na otázky, jak o nastávající maminku i miminko dobře pečovat, jak období těhotenství a porodu žena zvládá také po psychické stránce a jak je možné jí s různými problémy pomoci, předporodní a porodní bolesti nevyjímaje.

  Kniha se stala bestsellerem českých knihkupectví, a dle dlouhé řady nadšených čtenářů zaslouženě!

             1. díl JPG 2. díl JPG 3. díl JPG


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist