• Skladiště 13 (Warehouse 13)

  Líbil se vám Flynn Carson? Pak si Skladiště 13 zamilujete!

  Zajímavé exponáty. Záhadné předměty. Jevy, které si neumíme vysvětlit. To vše spojilo dohromady Miku Bering (Joanne Kelly) a Petea Lattimera (Eddie McClintock).

  Ona je více než obdivuhodně chytrá a puntičkářská, on živelný, spoléhající hlavně na svůj vnitřní instinkt. V běžném životě by o sebe ani nezavadili pohledem. Pro své schopnosti jsou ale vybráni jako zaměstnanci Skladiště 13. Jednoho z mnoha skladišť, rozesetých po celých Spojených státech, která schraňují a ochraňují magické artefakty nalezené během několika staletí.

  Ty vyhledávají s pomocí vedoucího celého skladiště jménem Artie Nielsen (Saul Rubinek). Brýlatý chlapík s pár kily navíc a ve více než středním věku sice vypadá spíše jako obyčejný skladník, ale jeho vědomosti o artefaktech a schopnosti informace, které neví, zjistit, je nepostradatelnou postavou celého tajemného společenství.

  To sice, jak už to tak bývá, provozuje a hlavně platí vláda, ale když se něco stane, nikdo o nich neví. Celé sekci skladišť velí neústupná, přísně vyhlížející Irene Frederic (CCH Pounder). Úsměv na její tváři moc často neuvidíte, ale s Artiem a ostatními protagonisty tvoří perfektně sehranou skupinu s jediným cílem – ochránit lidi před nebezpečím, které v sobě mnohé tajemné artefakty skrývají.

  Monitorují a analyzují informace z celé země a snaží se mezi řádky objevit informace o paranormálních jevech, které by mohly signalizovat právě některý z podivuhodných předmětů. Mika a Pete se pak vydají na cestu a na místě zjišťují, jak se věci mají. Ne vždy se jedná skutečně o magický artefakt, mnohdy však najdou víc, než kdokoliv z nich očekával…

  Navíc, když skladišti hrozí prozrazení!

  Joanne Kelly

  Joanne Kelly

  Eddie McClintock

  Eddie McClintock

  Saul Rubinek

  Saul Rubinek

  CCH Pounder

  CCH Pounder

  Dějově rozmanitý a zajímavý seriál s vtipnými slovními přestřelkami hlavní dvojice, plný magických předmětů a rituálů, a hlavně s nepřehnanými trikovými efekty zaujme každého milovníka oddychových seriálů, kde ale každý díl obsahuje nejedno tajemství. Dějové linie jsou rozvětvené, nejde jen o hledání samotných předmětů, každá z postav postupně odhaluje více ze svého soukromého života, svá očekávání, touhy, zklamání i ztráty. Do všeho navíc vstupuje neznámý hacker, který se snaží na skladiště napojit. Sledujte příběhy Skladiště 13 a užijte si trochu tajemna i ve všedních dnech!

  Prima Cool momentálně vysílá Skladiště 13 s českým dabingem každou sobotu a neděli dopoledne.

   


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist