• Akční lety z Prahy nebo Ostravy doslova za pár stovek

  Myslíte si, že létání je jenom pro vyvolené? Tedy pro ty, kteří mají dostatek finančních prostředků? Je to velký omyl. Možnost procestovat svět je dnes otevřena doslova každému. A to jenom z toho důvodu, že už není žádným problémem pořídit letenky levně. Ty mohou mít cenu i několika stovek, což je v porovnání s autobusem či vlakem cena, kdy let vyjde mnohem výhodněji. Nehledě na další pozitiva spojená s pohodlností, stejně jako pozitiva, která jsou spojena s rychlostí letu. Podívejme se společně s námi, jak levnou letenku najít.

  Nezaměřujte se jenom na jedno letiště

  Česká republika má několik letišť, která jsou označená jako mezinárodní. A právě z nich pravidelně létají letecké spoje do více či méně vzdálených míst. Při hledání těch nejlepších cen byste se rozhodně neměli omezovat nutně jenom na jedno jediné letiště. Na druhou stranu je pravdou, že vzhledem k vytíženosti letiště to jsou právě letenky z Prahy, kterých můžeme za výjimečně nízkou cenu získat více než dost. Zapomínat nesmíme také na fakt, že ani menší letiště nemusí být zapovězená. Obvykle mají nižší poplatky, z čehož těží jak letecká společnost, tak i vy. Jednoduše se to promítá v ceně letenek.

  Vyberte si správný termín

  Druhou cestou, jak můžete létat výrazně levně, je snaha o nákup letenek v tom správném termínu. Jedině tak si můžete být jisti, že je získáte za cenu, která nemá konkurenci. Tedy i za zmíněných několik set korun, což v rámci Evropy není zase až takový problém. Pokud se podíváme konkrétněji, roli hraje především:

  • Konkrétní den odletu
  • Konkrétní hodina odletu
  • Termín příletu

  Proto doporučujeme nejprve zjistit konkrétní ceny letenek a podle toho si naplánovat svou cestu. Jedině tak budete mít jistou, že bude patřit k těm cenově nejdostupnějším.

  Nebojte se přestupů

  Ne vždy je možné realizovat přímý let. V rámci Evropy to většinou problém není. Pokud ale míříte do vzdálenějších lokalit, přestupy jsou doslova nezbytností. Bát se jich však není třeba. A to jak proto, že vaše lety mohou mít dobrou návaznost, tak i proto, že díky tomu můžete dosáhnout i výrazně nižších cen. Příkladem jsou třeba letenky do Emirátů. I když létají pravidelné linky, ne vždy musí být nejvýhodnější. Stačí jedno mezipřistání se správnou aerolinkou a již se bavíme o cenách v řádech několika tisíců korun za zpáteční let.

  Bát byste se neměli ani kombinací různých aerolinek. I touto cestou lze ušetřit. V Praze či Ostravě nasednete na letadlo jedné společnosti, které vás vezme do destinace, kde jenom přestoupíte na letadlo aerolinek jiných. I tato kombinace může přinést úsporu. Najít je v současné době už není nijak složité, jelikož svůj let můžete nejenom vyhledat, ale také porovnat či dokonce i koupit z pohodlí domova. Stačí vám k tomu připojení k internetu a počítač, tablet nebo třeba chytrý mobilní telefon.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist