• KNIŽNÍ TIP: Strašidla z Woodlandu – Jaroslav Kuťák

  Těšíte se již na letní dovolenou a přemýšlíte, kam vyrazit? Co takhle třeba vzít si s sebou zajímavou knihu a zkusit s její pomocí něco nového. Mám tu pro vás skvělý knižní tip. Tentokrát se jedná o úžasnou krimi z edice Původní česká detektivka od nakladatelství MOBA. Kniha se jmenuje Strašidla z Woodlandu a jejím autorem je Jaroslav Kuťák.

  V knize se odehrává velice čtivý a zajímavý příběh, jenž vás nepustí do té doby, dokud knihu nepřečtete celou. Na jejích stránkách najdete spoustu nečekaných zvratů. Je jen na vás, zda se necháte zhypnotizovat, nebo si zajdete s přáteli zahrát golf… Jen pozor, ať nenajdete nějakou z mrtvol, jichž je v příběhu celkem dost.

  Oficiální anotace (zdroj: databazeknih.cz):

  „Prastaré stromy, neprostupné hvozdy zarostlé trnitými keři. Takový je les, kolem kterého krouží golfisté na hřišti Woodland. Jen málokdo se odváží opustit bezpečí otevřeného prostoru, přebrodit potok a jít hledat zatoulaný míček. V dávné minulosti zde totiž stávalo pevné hradiště a jeho bojovní obyvatelé se sem prý dodnes vracejí. Mají snad prsty i v sérii záhadných vražd?“

  Pokud se budete chtít vydat po stopách postav tohoto poutavého příběhu, zajeďte si do golfového resortu Nová Amerika a užívejte si chvilek napětí a objevování. Třeba zde najdete i další neobjevená tajemství. Zároveň návštěvy můžete využít i k vlastní hře.

  Pokud byste si o knize chtěli přečíst více, můžete si přečíst recenzi. Pokud se rozhodnete si vzít tuto knihu na dovolenou, určitě chybu neuděláte. Věříme, že se vám bude líbit.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat