• Typologie internetových diskutérů

  Níže zmíněné exempláře lze studovat v jejich přirozeném prostředí zejména prakticky pod libovolnou diskusí na serveru novinky.cz. Nedoporučujeme osobám se slabým srdcem, případně jedincům trpícím zvýšeným krevním tlakem.

  1. Zorro mstitel

  Nesnese žádnou kritiku. Vede svatou válku za právo kohokoli dělat cokoli jakkoli blbě. Oblíbený (místy jediný) argument: „Kritizuješ? Tak závidíš.”

  1. konspirátor

  Za všechno můžou Ilumináti. Nebo Kalousek. To, že je paranoidní, neznamená, že po něm nejdou. Patrně by měl upravit svou denní dávku léků. A trávit méně času online.

  1. notorický pesimista

  Vždycky je všechno špatně. A je jedno, jestli se zrovna ocitl pod článkem o narození mláděte tučňáka patagonského nebo o zdražování brambor. Radíme utíkat, neboť blbá nálada jest vysoce nakažlivá.

  1. troll

  Baví se programovým vytáčením svého okolí. Dodržíte-li ovšem zásadu: „Nekrmit,” je převážně neškodný.

  1. politik

  Odhadujeme jistou druhovou podobnost s konspirátorem. Vždycky skončí u politiky. Za všechno můžou pravdoláskaři. I za ty brambory. A vůbec, za komunistů bylo líp.

  1. bludný Holanďan

  Šíří s oblibou nesmysly, polopravdy a bludy. A dělá to s téměř dojemným zanícením. Logika se s ním srdečně rozloučila.

  1. egoista

  Udělal se mu názor. Chápejte, ne. A tak ho od té doby prosazuje naprosto všude a nejvíc zpravidla tam, kde o to fakt nikdo nestojí. Kdyby žil ve středověku, dávno stojí v čele svaté inkvizice a urputně smaží na hranici kacíře. Co na tom, že jeho argumenty jsou děravé jako Windows. V tomto případě by pomohla maximálně plošná deratizace…

  1. brouk Pytlík

  Od všeho má klíče. Je odborníkem na kompletní spektrum lidského vědění, od klimatologie, přes jadernou fyziku, až po historii. A nebrání mu v tom většinou ani fakt, že se o existenci oné skutečnosti dozvěděl před deseti minutami.

  1. dlaždič

  Červená se i váš monitor, neboť za jeho slovník by se nemusel stydět ani přístavní dělník. Podotýkáme: dá se to léčit. Radíme věnovat k Vánocům balení Diazepamu.

  1. mimozemšťan

  Působí, jako by právě testoval generátor náhodných vět. K tématu hovoří v jediném případě: omylem.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist