• Originální snubní prstýnky? Žádný problém!

  Hledáte originální snubní prstýnky dle vašich přání vyrobené na míru? Nebojte se navštívit klenotníka a navrhnout si je sami! Jde přece o šperk, který budete nosit opravdu dlouho. V obchodech je k dispozici spousta pěkných prstenů, ne vždy se ovšem shodnete se svým partnerem. Navíc jsou tyto prsteny běžně na trhu, takže můžete být jedním z mnoha párů vlastnící stejný typ prstenů. Navíc ani jejich cena nebývá zrovna nejnižší. Proč si tedy nepřiplatit za originalitu?!

  prstenyKdyž jsem poprvé spatřila zásnubní prsten, který pro mě můj partner vybral, byla jsem velmi překvapená. Ačkoli jsem se obávala, že se netrefí do mého vkusu, vybral naprosto správně. Prstýnek se mi hned zalíbil a okamžitě jsem si na něj zvykla.

  zasnubni

  Zásnubní prsten

  Jakmile se blížil termín naší svatby a začali jsme vybírat snubní prsteny, bylo mi čím dál tím víc líto, že by se měl ten krásný zásnubní prsten schovat do šuplíku. Neuměla jsem si představit, jak by vypadalo, kdybych nosila oba prsteny najednou. Tuto myšlenku jsem pronesla nahlas před klenotníkem, který přišel se skvělým řešením – navrhneme prstýnky tak, aby se zásnubní prsten mohl vkládat do snubního. Nejprve mi tento nápad přišel jako utopie, ale když nám nakreslil obrázek a přesně popsal, jak to funguje, bylo rozhodnuto. Do mého snubního bude vložen prsten zásnubní. Díky tomu mám možnost nosit oba dohromady jako celek nebo každý zvlášť. Jelikož jsem ale dost vybíravá, chtěla jsem originalitu posunout ještě o kus dál. Zaujala mě varianta hranatého prstenu, který vypadal netradičně, zajímavě a zamezoval pohybu prstenu, přesněji jeho otáčení. Ačkoli pan klenotník vyvalil oči, nakonec rozhodl, že prsten bude velmi originální, neboť do hranatého prstenu ještě zásnubní nevkládal. Jak se ale říká, všechno je jednou poprvé, takže se mohu pyšnit hranatým prstenem, do kterého je vložen prsten zásnubní. Manželův prsten je také hranatý s obdélníkovým otvorem, který je doplněn černým zirkonem.

  spolu

  Zásnubní prsten vložený do snubního prstenu.

  snubni oba

  Nevěstin snubní prsten bez zásnubního a ženichův snubní prsten s černým zirkonem.

  IMG_20160721_095725

  Kompletní prstýnky

  Výběru prstýnků na míru jsme s manželem věnovali méně času, než by se na první pohled mohlo zdát. Oba jsme se ve volbě jednoznačně shodli a jsme maximálně spokojeni. Nejen proto, že máme zcela netradiční prstýnky, ale také proto, že jsou důkazem naší lásky a oba jsme si je maximálně oblíbili. Pokud tedy váháte nad tím, zda si prstýnky nechat vyrobit, řiďte se nejen rozumem, ale i srdcem. Počítejte s tím, že je budete nosit často, a proto se vyplatí do jejich pořízení investovat více peněz. 

  ruce


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist