• Jste fanoušci zombie, upírů a akce? Pak mám pro Vás tipy na seriály!

  V dnešní době se fantazii meze nekladou. Platí to pro filmy, knihy, seriály a možná i pro způsob myšlení.

  Na každém rohu dnes najdeme pohádky o vílách, legendy o bájných stvořeních či upírech a v neposlední řadě příručky, jak přežít zombie apokalypsu. Pokud i vy patříte mezi fanoušky těchto bytostí, pak by vás mohly zajímat některé níže uvedené seriály.

  The Walking Dead

  Neboli Živí mrtví. Tento seriál vznikl podle komiksové předlohy. Vysílá se od roku 2010 a momentálně se můžeme těšit na 7. sérii, která by měla začít někdy na podzim tohoto roku. V tomto seriálu vás čeká pořádná porce zombíků, soubojů a akce.

  The Walking Dead

  Fear the Walking Dead

  Českým názvem Živí mrtví: Počátek konce. Tento seriál se začal vysílat roku 2015. V seriálu vystupují jiné postavy než ty, které najdeme v The Walking Dead. Jde o seriál, který má ukázat počátek zombie apokalypsy a kolaps civilizace.

  960

  iZombie

  Už podle názvu vám musí být jasné, že jde opět o seriál, kde najdeme Zombie. Tento je ale na trochu jiné bázi. Ve Walking Dead je skupina lidí, která zombie zabíjí, kdežto v tomto seriálu je hlavní postavou mladá dívka pracující na pitevně, která se na lodní párty promění v zombie. Aby přežila, jí mozky mrtvol, které přivezou na pitvání a díky vidinám, které jí jejich mozky umožňují, pomáhá řešit případy vražd.

  Marquee_iZombie_550772f603dc95.54749361

  The Vampire Diaries

  Tento seriál se vysílá od roku 2009. V českém překladu ho můžete znát jako Upíří deníky. V říjnu začne 8. série tohoto seriálu, takže se máte na co těšit. Kromě upírů najdeme v tomto seriálu také čarodějky a obyčejné lidské bytosti.

  vampire-diaries-season-7

  The Originals

  Tento seriál má prozatím tři série, nedávno byla potvrzena i čtvrtá. Seriál navazuje na Upíří deníky. Jde o rodinu původních upírů, která se potýká jak se svými nepřáteli, tak mezi sebou. Vystupují zde upíři, kteří jsou nejstarší a zároveň nejsilnější, dále pak čarodějky, vlkodlaci, obyčejní lidé apod.

  The-Originals-2


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist