• [CS:GO] Gfinity Summer Masters I – Aftermath

  Vítězem Gfinity Summer Masters I se stal, po jasném vítězství 3-0 na mapy proti finálovým oponentům NiP, tým EnVyUs. Francouzi to však neměli na cestě do finále snadné, hned první mapu Train prohráli v prodloužení poměrem 16:19 proti americkému týmu Cloud 9, pak se ovšem vzchopili, zbylé 2 mapy vyhráli a sérii tak získali 2:1. Druhý zápas skupiny B překvapivě vyhráli hráči týmu mousesports 2:0 nad týmem Virtus.pro a tak se v sobotu utkali s týmem EnVyUs o postup ze skupiny z prvního místa. Série opět došla do třetí mapy Cobblestone, kde Francouzi nepřipustili další překvapení a vyhráli tak 2:1 na mapy. O druhé postupové místo se po jasném vítězství Virtus.pro nad Cloud 9, utkali právě tým mousesports a Poláci Virtus.pro. Zde dokázali outsideři zopakovat svoje překvapení a porazili Poláky 2:1. Virtus.pro se tedy nečekaně rozloučili s turnajem už ve skupinové části.

  mouz

  Druhá skupina se vyvíjela velmi podobně v tom, že favorit skupiny Ninjas in Pyjamas postoupili z prvního místa po vítězství 2:1 nad týmem Dignitas, který dokázal překvapit a porazil tým Titan 2:0 na mapy. Titan sice následně vyřadili tým SK Gaming z turnaje, ale v rozhodující sérii opět prohráli s Dignitas 1:2 a stejně jako tým Virtus.pro zklamaně opustili turnaj už v sobotu.

  AWPer týmu NiP Allu dokázal získat v prodloužení proti týmu SK Gaming 2x Ace (zabití všech protihráčů v jednom kole jedním hráčem) a vydřel tak pro svůj tým vítězství:

  Neděle začala semifinálovým zápasem mezi Ninjas in Pyjamas a mousesports, první mapa Train byla vyrovnaná a skončila výhrou NiP 16-13, druhá mapa Dust II však byla naprosto jednoznačná a NiP zničili oponenty 16-2 a postoupili tak do dalšího finále.

   

  Druhé semifinále mezi týmem EnVyUs a překvapením turnaje Dignitas už bylo o poznaní vyrovnanější, Francouzi museli opět sérii otáčet po prohře na mapě Dust II 8-16 a mapa Overpass dospěla až do prodloužení, ve kterém dokázali EnVyUs zvítězit a na mapě Cache už nezaváhali a porazili Dignitas 2:1 na mapy.

   

  Finále už byla jednoznačná záležitost a EnVyUs přejeli NiP na mapách Dust II, Inferno a Cache a zvítězili 3:0.

   

  Tento víkend ukázal to, že týmy EnVyUs, Nip a Virtus.pro, jež jsou hlavními oponenty týmů Fnatic a TSM, mají zásadní nedostatky, a jestli chtějí mít proti těmto dvěma týmům v budoucích turnajích, hlavně na blížícím se majoru ESL One Cologne v srpnu, šanci na výhru, budou muset tvrdě zapracovat. Tým Titan dosáhl dalšího neúspěchu na velkém turnaji a dá se tedy očekávat, že v týmu nastanou změny, pravděpodobně i změny v sestavě.

  Zato týmy mousesports a Dignitas mohou být se svými výkony velmi spokojeni, a tak se můžeme těšit kam až se dostanou na nadcházejícím majoru.

  Zdroje: reddit

  Credit for the video: Mrtweeday.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist