• True Detective – Temný Případ

  „MAN IS THE CRUELEST ANIMAL“

  Máte rádi pořádnou kriminálku? Chcete si orazit u akční detektivky? Jste na pravém místě! (No spoiler)

  Osmidílný seriál True Detective vznikl roku 2014, vytvořil jej Nic Pizolatto. Zatím vyšla první řada, druhá na nás čeká 21. června 2015.

  Tento seriál se odehrává podle smyšleného příběhu od roku 1995 až do roku 2012 v nádherné Louisianě. Hlavní postavy, ztvárněné velice talentovanými herci, jsou detektivové Martin Hart (Woody Harrleson) a Rust Cohle (Matthew McConaughey).

  V roce 2012 se po sedmnácti letech znovu otevírá starý případ vraha satanisty, který vraždil rituálním způsobem. Policejní oddělení si myslí, že vrah byl dopaden, ale zkušení bývalí detektivové Rust a Hart si myslí něco jiného. Během výslechu obou detektivů na policii, aby se policisté dozvěděli o případu co nejvíce, se objevují věci spojeny nejen s vrahem, ale i názory na svého bývalého parťáka, se kterým se rozešel ve zlém.

  Nenechte si ujít tento seriál! Zvlášť povědomý by mohl být těm, kteří již vidělil film Sedm (Se7en). Podle mě nejlepší seriál roku 2014.

  Údaje

  Žánr: Krimi, Drama, Mysteriózní

  Trvání: 2014-?

  Televizní stanice: HBO2

  hodnocení ČSFD: 92%

  hodnocení IMDb: 93%

  Odkaz na ČSFD

  Odkaz na IMDb

  True Detective sesaon 1 trailer

  Kdybyste chtěli udělat recenzi na seriál, který ještě neznáte a chtěli byste o něm vědět víc, napište do komentářů, snad vám pomůžu. :)


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist