• Stažení mp3 písniček z YouTube zdarma

  Už se ti někdy stalo, že sis oblíbil písničku na YouTube a nevíš, jak ji stáhnout? Tento problém za tebe vyřešíme! Podívej se na následující stránky, na kterých si můžeš písničku z YouTube stáhnout velmi jednoduše, online a zcela zdarma.
  youtube-music-1

  1. ClipConverter.cc
  http://www.clipconverter.cc/ze/
  clipZde si můžeš jednoduše stáhnout písničky ve zvukovém i obrazovém formátu (nejen mp3, ale i videa). Vložíš odkaz, klikneš na tlačítko „pokračovat“ a vybereš formát převodu. Chvíli počkáš, až bude video detekováno, vybereš si kvalitu videa/písně a klikneš na tlačítko „začít“. Následně začne převod. Až bude převod videa úspěšný, klikneš na tlačítko „stáhnout“ a uložíš si soubor do svého počítače. Pozor! Občas vyskakují v jiných oknech reklamy.

  2. FLV2MP3.org
  http://www.flv2mp3.org/cz/
  flv2Na této stránce si zcela jednoduše stáhneš písničku nebo video. Do prázdného pole vložíš odkaz, vybereš si formát převodu (mp3, mp4, mp4 hd, avi, avi hd) a klikneš na tlačítko „převést“. Stránka procentuálně ukazuje, jak rychle převod probíhá. Jakmile je převod úspěšně dokončen, objeví se název videa s obrázkem a červeným tlačítkem „stáhnout“. Zvuk i video jsou velmi kvalitní. Jedinou nevýhodou stránky je časté vyskakování reklamních oken.

  3. YouTube-mp3.org
  http://www.youtube-mp3.org/
  youtube-mp3Tato stránka nabízí možnost stažení písniček z YouTube pouze ve formátu mp3. Vložíš odkaz, klikneš na tlačítko „Convert Video“ a objeví se náhled. Stiskneš modré tlačítko „download“ a píseň uložíš do svého počítače. Stažení je rychlé a velmi jednoduché, písničky jsou kvalitní. Ovšem pozor! Délka videa nesmí přesáhnout 20 minut, jinak nedojde k převodu.

  4. Vsevjednom.cz
  http://video.vsevjednom.cz/
  vsevjednomPokud chceš stahovat pouze videa, můžeš použít tuto stránku. Do pole „adresa“ vložíš odkaz, vybereš si kvalitu a klikneš na tlačítko „pokračovat“. Objeví se odpočítávač, kdy bude video připraveno ke stažení (cca 30 sekund), poté stiskneš „stáhnout“ a uložíš si video do svého počítače. Postup je opět velmi jednoduchý a stahování probíhá rychle. Pozor! Bez registrace lze stáhnout za den omezené množství videí – maximálně čtyři. Proto doporučuji registraci, která je zdarma.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist