• The 100

  Seriál The 100 je podle mého názoru skvost stanice CW. Věřím, že teď si naši čtenáři musí klepat na čelo a přemýšlet nad tím jestli svůj názor myslím vážně. Ano. Tak zní má odpověď. Pro ty, kteří neví o čem se v seriále pojednává udělám malé shrnutí.

  Představte si svět, který je 97 let po nukleární válce. Všude ve vzduchu poletují radioaktivní částice, které se těší na svou další oběť. Ve vesmíru létá jakási vesmírná loď, která na své palubě třímá poslední lidské přeživší. Vyžeňte si z hlavy představy o spokojenosti lidí na palubě, jak k tomu bylo ve Star treku. Ve skutečnosti je to spíše vězení. Na palubě jsou mladí delikventi, kteří spáchali jisté zločiny. Jejich životy má ve svých rukou arcikancléř a jeho pobočníci, kteří, jak už to tak bývá, si myslí, že ví, co je pro všechny nejlepší. Rozhodnou se tedy, že pošlou na Zemi právě 100 delikventů, aby zjistili, zda je planeta znovu obyvatelná.

  Novým divákům to neprozradím. Vše se dozvíte v seriálu, který má prozatím 2 série. Třetí série je plánována na začátek příštího roku a podle dostupných informací se máme my, natěšení a okouzlení diváci, na co těšit.

  mount weather

  Varovná cedule bunkru Mount Weather

  Stručné informace

  Počet sérií a dílů:

  1. série – 13 dílů (zajímavé až od 10. dílu)
  2. série – 16 dílů (každý díl je vypjatý, ať se jedná o akční scény nebo o složitá diplomatická a životní rozhodnutí)
  3. série se dočkáme během začátku roku 2016, předpokládaný počet dílů je 13.

  Postavy:

  Postav v tomto seriálu je neskutečné množství. Špatný nápad to rozhodně nebyl, protože scénáristé se jich nebojí zbavovat poměrně rychlým tempem. 10. Magická desítka je číslo hlavních postav, ve kterých se vám kupříkladu představí Eliza Taylor (jedna z úplně nejhlavnějších postav celého seriálu), Isaiah Washington (arcikancléř a hledač tajuplného místa „The city of light”)

  The-100-City-of-Light-2

  Thelonius Jaha a jeho družina objevili Město Světla

  a také Marie Avgeropoulos. Vedlejší postavy označuje číslo 163. Některé uvidíte pouze jednou, dvakrát, ale například herce Rickyho Whittla uvidíte poměrně často. Tento fakt především ocení divačky.

  Můj osobní pohled na seriál The 100 je takový, že lepší seriál jsem v tomto roce neviděl a nemyslím si, že by nastal nějaký obrat. Když přehlédnu malé nedodělanosti, sem tam trochu nepřehledné situace, hodnotím ho velmi kladně. V 2. sérii je opravdu na co se koukat a dávat pozor. Nečekané zvraty, podrazy, zjištění, plané naděje, ale především odhodlanost něco změnit a něco dokázat.

  Závěrem doporučuji tento seriál, alespoň na zkoušku shlédnout a odstranit zaujetí proti stanici CW a teen hercům. V tomto případě to přešlápnutí nebylo. Za pravdu mi dává i fakt, že seriál The 100 soupeří se seriálem Arrow v soutěži Teen Choice Awards 2015.

   

  BLOOD MUST HAVE BLOOD”


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup
  Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat