• Nový JumpPark v Brně

  JumpPark

  Ve středu jsem se konečně vydal do nově otevřeného JumpParku v Brně na Heršpické 6.

  Mám z toho docela smíšené pocity, takže jsem se rozhodl napsat toto stručné hodnocení pro ty z vás, kteří stále váhají zda jít, či nejít.

  1. Dopravní dostupnost

  V mém případě tramvaj č. 8, zastávka Vojtova. Z té je to pak zhruba 300m ke vchodu do areálu. Jak se tam dostat autem, vás navedou na jejich stránkách, parkovat se tam dá. Nejdřív se projde vrátnicí, ta nás ale nezajímá a jdeme dál, až k hlavnímu vchodu do JumpParku.

  2. První dojem a služby

  Hned za dveřmi po levé ruce je bar, kde se člověk může občerstvit, protože hodina skákání zrovna málo není, ale pití si můžete bez problému vzít s sebou vlastní. Zde se také platí vstup. Cena vstupného je 179 Kč os/hod. Tato cena není rozhodně nízká, ale když si to někdo chce zkusit alespoň jednou, tak to tak nebolí. Nedokážu si ovšem představit chodit sem pravidelně a platit tuto částku pokaždé. Obsluha je příjemná, co už ale tak příjemné není, jsou šatny. Rozhodně by neuškodilo udělat je větší a především přidat sprchy. Dvě sprchy, jedna v dámské a druhá v pánské šatně pro 35 zpocených lidí, kteří se chtějí osprchovat, je vážně málo. Pár minut před začátkem hodiny vám pustí krátké instruktážní video, na kterém vám zakážou vše, co vás napadne (jak už to tak bývá). Zaměstnanci, kteří dohlíží na trampolíny, však tyto předpisy ignorují a nechají vás vyblbnout jak se vám zachce. Ono totiž není někdy ani tak lehké, kontrolovat, kam a jak člověk dopadne.

  3. Trampolíny

  V hale jsou 3 „sady“ trampolín. První je největší, po stranách jsou šikmé trampolíny, sem tam nějaký předěl. Jednotlivých trampolín je 18, pak nějaké po stranách. Druhá skákací oblast je o něco menší, samotné trampolíny jsou menší a je jich tam méně. Na jedné straně jsou basketbalové koše a pod nimi měkké míče na „zavěšení“. Na třetí místnost jsem se těšil nejvíc. Foam pit, neboli pěnový bazén, a před ním čtyři trampolíny vedle sebe. Je zde ale problém. A to ten, že mezi trampolínou a foam pitem je asi metr dlouhá oblast tvořená ukotvením pružin a dalšími dost ostrými věcmi. Tuto chybu již spravili a to pár hodin poté, co jsem si tam dost škaredě narazil obě holeně, neboť skočit salto tak daleko a vyhnout se všem matracím, zakrývajícím železo, je dost těžké i pro mě a to se nepovažuji za žádného začátečníka. Kromě tohoto úrazu se mi ještě po dopadu propadla noha mezi pružiny, což by se tady rozhodně stávat nemělo.

  4. Celkové hodnocení

  Jsem rád, že jsem tam šel, ale ve výsledku jsem byl docela zklamaný. Chybí zde spousta trampolín (Účko – rovná trampolína a po stranách dvě šikmé, jedna dlouhá trampolína na několik salt po sobě, překážky, přes které by se dalo skákat, trampolína, na kterou se skáče z přilehlé stěny a dopadá se na záda,…). Měl jsem v plánu vyzkoušet nějaké nové triky, avšak potom, co jsem se ujistil, že celkové provedení a bezpečnost naprosto zpackali, jsem se do salt o stěny, přeskakování mezi trampolínami backflipy nebo dvojitých salt do foam pitu radši vůbec nepouštěl. Naopak jsem zde stěží zvládl skočit triky, které jsem měl už natrénované, protože trampolíny jsou malé a tudíž i poměrně tvrdé. Doufám, že v budoucnu celý trampolínový park přestaví nebo se najde nějaká konkurence, která postaví nový. V současnosti nám však nezbývá, než si zajet někam do zahraničí.

  Jestli jste nadšenci trampolín, tak si tam zajděte a posuďte sami. Jestli se vám tam ale nechce, tak tam zbytečně nechoďte, protože o nic nepřijdete.

  odkaz: http://brno.jumppark.cz/


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat