• Na co do kina?

  Pokud nevíte, co s volným časem, jste zde správně. A pokud jste milovníci filmů a filmových premiér, mám pro vás tipy, co se teď bude v kině promítat. Pro všechny věkové kategorie a milovníky různých žánrů!

  Nejprve bych mohla začít filmem pro děti i rodinu – Řachanda. Tahle filmová pohádka vstoupila do kin 25.2. 2016, čas trvání: 104 min.

  V hlavní roli se představila pro některé publikum méně známá herečka Denisa Pfauserová, která si v pohádce zahrála rozmazlenou princeznu Markétku, která se společně s kamarády (Matějem a Kubou) shodou okolností ocitne v Černém lese, kde žijí podivné bytosti, od kterých se naučí to, co je nedokázali naučit lidé – že jak se chováme k ostatním, tak se pak oni chovají k nám. Ale co by to bylo za pohádku bez lásky – princezna se zamiluje do obyčejného Matěje. Dále hrají: Aleš Bilík, Vladimír Polívka, Bolek Polívka, Oldřich Kaiser ad.

  Trailer: 

  Pro toho kdo dává přednost romantice a napětí je od 25.2.2016 ke zhlédnutí film Brooklyn.

  Čas trvání: 111 min

  Hlavní role se ujala Saoirse Ronan. Film pojedná o dívce, která se přestěhuje z naprostého zapadákova do největšího města na světě. Připadá si sama a nejraději by se vrátila zpět do rodného města. Pak se setká s pohledným italským dělníkem a přichází novému životu na chuť. Ovšem okolnosti tomu chtějí a Eilis se musí vrátit zpět do rodného města, kde jí opět do života vstoupí muž. Musí se rozhodnout mezi dvěma městy a dvěma muži, jak to dopadne? Dále hrají: Julie Walters, Emory Cohen, Jenn Murray ad.

  Brooklyn

  Trailer:  

  Máte rádi více žánrů najednou? Ave, Caesar! bude pro vás to pravé.

  V kinech od 3.3. 2016.

  Čas trvání:  106 min.

  Někteří lidé mají úžasnou schopnost vyřešit i ten největší problém. Prototypem takového člověka je Eddie Mannix (Josh Brolin), jehož polem působnosti jsou hollywoodská filmová studia. Den „žehliče problémů“ Eddieho začíná brzy ráno riskantní záchranou pověsti mladičké hvězdičky, která už už padá do morálního bahna a do spárů policie. Hned nato smiřuje rozzuřené církevní představitele, které naštval scénář připravovaného biblického velkofilmu. Režisérovi sofistikovaných dramat (Ralph Fiennes) musí do hlavní role vnutit hvězdného představitele kovbojů, který sice umí házet lasem, zato neumí mluvit. A to není všechno. Problémy mu dělá i hvězdná plavkyně Anna (Scarlett Johansson), jež má choulostivé osobní trable, a slavný tanečník Burt (Channing Tatum), jenž se z ničeho nic začal chovat divně. A to pořád není všechno. Největší vrásky na čele mu vyhloubila superstar Baird Whitlock (George Clooney), který byl unesen neznámou organizací, jež si říká Budoucnost, uprostřed natáčení velkofilmu Ave, Caesar! Pro ostříleného Eddieho ale sebevětší krize není problémem, nýbrž výzvou.

  Trailer: 

  Nedělá vám strach problém? Tak si jistě rádi vyrazíte na horor Polednice.

  Film je k vidění již od 3.3. 2016.

  Čas trvání: 90 min.

  Eliška se s malou dcerkou po mnoha letech vrací do rodné vesnice svého muže, aby se zde pokusila o nový začátek. Kromě vlídného přijetí sousedů ji tu však čeká i setkání s místní podivínkou, ženou, která ve své pomatené mysli vleče tíhu vlastního dávného neštěstí. Kolem Elišky, vystavené traumatům z osamělosti a postupně vysilované boji s nekonečnými úředními stereotypy, se postupně začínají spřádat sítě prokletí. Podaří se Elišce zachránit sebe i dceru před mysteriózním zlem dřív, než ji zcela ovládne stín Polednice nebo vlastní šílenství?

  Hrají: Aňa Geislerová, Karolína Lipowská, Zdeněk Mucha ad.

  Polednice-A.-Geislerová-K.-Lipowská

  Trailer: 


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist