• Léto a pivo jak se patří

  Astronomické léto již začalo a všichni přemýšlíme, jak strávíme teplé letní dny. Všude okolo nás jsou slevy na pobyty v různých střediskách, tipy na výlety rodinné i pro zamilované. Je toho zkrátka tolik a všichni moc dobře víme, že zkrátka nemůžeme stihnout všechno a musíme si vybrat pro nás ty nejzajímavější.

  Hurá! Našli jste váš vysněný víkendový pobyt, oznámíte to přítelkyni, které se z radostné zprávy rozzáří oči. Najednou kouknete do diáře a narazíte na problém, že jste v práci a na dovolenou nemáte nárok. Co teď? Přeci nemůžete svou milovanou zklamat, a pokud má ráda pivo tak nezklamete.

  modrý dveře

  Vchod do restaurace Modrý Dveře

  Jelikož jsem člověk zvídavý a všímavý, pomohu vám zachránit situaci. V jisté restauraci Modrý Dveře, kterou najdete v Českých Budějovicích čepuje pivo mladá 23letá studentka pedagogiky, která vyhrála soutěž Mistr výčepní 2015, kterou pořádal plzeňský pivovar Gambrinus. Ne, ne, nejsem blázen. Je to pravda, psalo se o tom v novinách a mají to napsané i na stránkách. Pokud tedy milujete pivo a chcete ho dostat výborně natočené, tak doporučuji výlet do Modrých Dveří. Já s přítelkyní tam během července zajisté zajedeme.

  V případě, že na pivo raději zajdete do restaurace ve vašem okolí, napíši vám pár rad jak poznat dobré pivo. Z vás se tak mohou stát pivní detektivové.

  • Výčepní musí mít vlhké ruce. Je to známka toho, že výčepní myje sklenice a máte zaručenou čistotu
  • Správná teplota čepovaného piva je mezi 5 – 7 °C.
  • Samotné čepování probíhá v klidu, kohoutek musí být co nejvíce ve sklenici. Žádné přelívaní piva ze sklenice do druhé, čepování z výšky či jiné nekalé praktiky některých výčepních.
  • Pěna správně načepovaného piva je krémová, rovná a po upití vytváří hladinky.
  • Neopomínejme fakt, že ať čekáme na pivo čepované nebo si naléváme pivo v pohodlí domova, sklenice nejen že musí být čistá, ale před nalitím musí být vypláchnuta ledovou vodou.

  „Teď už vás žádný výčepní neoblafne”.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat