• České Hrady 2015

  Patříte mezi milovníky hradů, muziky, piva a festivalů? Mějte se na pozoru! Od 10. 7. 2015 začíná již 11. ročník letního kulturního festivalu České Hrady 2015 společně s 6. ročníkem festivalu Moravské hrady. Festival bude konán po významných památkách z Čech a Moravy v osmi různých krajích. Tím je zajištěna vysoká dostupnost pro obyvatele různých měst a krajů. Festival České hrady se bude konat od 10. 7. 2015 do 29. 8. 2015.

  Otevírací doba areálů je odlišná. V pátek budou areály otevřeny od odpoledních 16:00 hodin, přičemž sobotní otevírací doba je již od dopoledních 10:00 hodin.

  mapa-cr

  Mapa hradů letošního festivalu

  Letošní program se bude týkat hradů:

  Točník, Rožmberk nad Vltavou, Kunětická Hora, Švihov, Veveří, Bouzov a Hradec nad Moravicí. Zakončení festivalu se bude konat na českém hradu Bezděz.

   

   

  Ceny lístků:

  V případě, že jste si ještě nestihli zakoupit lístek v předprodeji, máte poslední možnost. Cena lístku se pohybuje od 250 Kč – 880 Kč. Lístky v předprodeji si můžete zakoupit nejdéle do dne před akcí, tedy do 9. 7. 2015.

  Lístek je samozřejmě možné zakoupit i přímo na místě. Ceny jsou o malinko vyšší, ale nijak velkého zdražení se nebojte. Dospělý lístek vás vyjde na 300 Kč – 1000 Kč. Pokud přijedete s vaší ratolestí, je cena lístku pro ně přijatelná. Za děti do 6 let se platí 100 – 160 Kč, za starší děti do 12 let se platí 100 Kč – 180 Kč. Pro děti do 1 m za doprovodu je vstupné zdarma.

  Oproti jiným festivalům je zde možnost zdarma kempovat ve stanovém městečku. Návštěvníci, kteří zvolí tuto variantu, budou mít k dispozici koše na odpad, pitnou vodu a toalety.

  Na jaké kapely se můžete těšit v letošním roce festivalu České Hrady? Přeci na špičky z české a slovenské hudební scény. Abych vám je všechny neprozradil, vypíši jich pouze několik.

  Česká scéna: Chinaski, Mandrage, Sto Zvířat.

  Slovenská scéna: No Name, Anna K, Inekafe.

  Pro návštěvníky je připravena bohatá zásoba občerstvení, pití a všeho dobrého co k takovéto letní akci patří. Vegetariáni nejsou opomenuti.

  Velké akce potřebují bezpečnostní řád a opatření, aby si návštěvníci pouze užívali vystoupení svých oblíbených skupin a nemuseli řešit nepříjemnosti. Pro tento účel je napsán seznam zákazů a omezení volně přístupný na oficiálních webových stránkách pořadatele ČESKÉ HRADY.

  „Fanouškům znalých tohoto festivalu přejeme spoustu zábavy, pěkných zážitků, zkrátka jen to nejlepší, co může letošní ročník festivalu České Hrady 2015 nabídnout. Zároveň tímto článkem zveme nové nadšence kultury a hudby pro vyzkoušení nové nezapomenutelné atmosféry”.

   


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat