• Brickleberry

  Animované seriály s podtextem černého až morbidního humoru možná nepatří k těm nejvíce oblíbeným, ale své publikum si rozhodně najdou. Po South Parku, který jako jeden z prvních prolomil ledy slušnosti a cudné morálky v televizním vysílání, přichází něco ještě peprnějšího. V roce 2012 USA potkal nový fenomén, Brickleberry.

  Hlavním hrdinou je tu, světe div se, maličký medvídek Malloy. Nenechte se ale zmást jeho roztomilostí, je to totiž filuta na slovo vzatý, velkovýrobna nejrůznějších naschválů a zákeřných žertů, navzdory své výšce a věku skutečný génius z hlediska podlosti. Jeho pomyslným otcem je Steve Williams, ranger z národního parku Brickleberry, jenž kdysi omylem zastřelil jeho rodiče, když mu selhala ledabyle u pasu visící odjištěná zbraň. Aby odčinil svou chybu, ujal se opatřování malého zvířete, které, byť vyhlíží na první pohled celkem roztomile, se však většinu děje chová spíše jako nevychovaný pětiletý fracek.

  Steve je poněkud mdlé mysli, část seriálových gagů se točí kolem jeho pomalejšího chápání skutečnosti. Jeho povahovým opakem je vysoká a štíhlá blondýna Ethel, která byla z předchozí práce propuštěna kvůli nadužívání alkoholických nápojů. Skupinu rangerů ještě doplňuje Woody, velký šéf, kterému se vše standardně bortí pod rukama a mimo jiné i bývalý pornoherec, dále například černoch Denzel, který tvoří zajímavé duo se Stevem a jehož největší libůstkou je svádění libovolné stařenky (v jistém díle prohlásí, že pod 70 let věku rozhodně nejde). Pětici rangerů zkompletuje Connie, těžkotonážní dívka lesbické sexuální orientace.

  Neotřelý scénář, který milovníky nečekaně černého smíchu přivede přímo do kolen, je samozřejmostí snad v každém díle. Celkem se natočily tři různé série Brickleberry, než bylo oficiálně oznámeno, že byl seriál letos na jaře zrušen. Dočká se podobné resuscitace jako Family Guy? Přijdou humoristé z Comedy Central s něčím úplně novým? Uvidíme, a to možná již brzy…

  Autor: Marek Kos


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Chceš zde reklamu napořád jen za 9 Kč?
  Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

CZIN.eu TOPlist
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat